SHORTSTORIES

Gdzie można znaleźć moje opowiadania

08.05.2020 20:57

Na tej stronie, oczywiście!

W antologiach pokonkursowych “U nas za stodołą” i “U nas za stodołą II. Spotkanie z duchem Bieluchem” pojawiły się teksty “Brama”, “Zagroda”, “Życie po życiu” i “Narzeczona”, natomiast w letnim wydaniu Fenixa Antologii – “W oczekiwaniu na cud” i “Umieraki”. Tekst “Krople bursztynu” został opublikowany w zbiorze “W głębi snów”. Jeżeli zaglądacie na portal Nowej Fantastyki, to na moim profilu jak dotąd opublikowałam trzy opowiadania: “Smok nie istnieje, ale ma się dobrze”, “Michałku, odejdź” oraz “Szara”.

Książki z cyklu “U nas za stodołą” można nabyć wyłącznie w postaci cegiełki na cele Fundacji “Ku Przeszłości”, która była organizatorem obydwu konkursów.

Zbiory opowiadań "U nas za stodołą" i "U nas za stodołą II"

Fenix jest dostępny w wymienionych na ich stronie księgarniach (w tym w abonamencie Legimi), czyli tutaj.

"Fenix Antologia" 6-7 (2-3/2019)

Przez krótki czas – od 27 stycznia 2020 do momentu ogłoszenia nominacji – istnieje możliwość pobrania darmowego e-booka zawierającego wszystkie polskie premiery opublikowane w Fenixie Antologii w 2019 roku. Zbiór ten jest dostępny w Legimi oraz EbookPoint.

Fenix Antologia: Zajdel 2019

Antologia “W głębi snów” jest dostępna na zasadach charityware – można ją pobrać za darmo, ale czytelnicy proszeni są o odwiedzenie strony fundacji Synapsis, zapoznanie się z jej działalnością i wsparcie dobrowolną dotacją. Synapsis zajmuje się tematyką spektrum autyzmu, m.in. wspierając rodziny z dziećmi autystycznymi.

Sam e-book znajdziecie na stronie projektu “Zapomniane Sny”.

W głębi snów – ilustracja autorstwa Patrycji Sikory

Zapraszam także do zapoznania się z surowymi wersjami dwóch opowiadań zakwalifikowanych do drugiego tomu antologii “Rubieże rzeczywistości”, “Rysą na szkle” i “Dziewczynką z misiem”.

Oczywiście zachęcam do wysłuchania całych audycji, ale jak ktoś chciałby usłyszeć tylko moje teksty, to podaję przy linkach, kiedy się rozpoczynają. A odnośniki do YT są już ustawione odpowiednio. 😈

“Rysa na szkle” w ABW:

You Tube

Spotify (od 115:37)

Radio Paranormalium (od 1:55:37, opowiadanie można też pobrać jako plik mp3)

“Dziewczynka z misiem” w ABW:

You Tube

Spotify (od 226:58)

Radio Paranormalium (od 3:46:58, opowiadanie można też pobrać jako plik mp3)

Zbiory opowiadań zawierające moje teksty na Goodreads: